Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Тонкої Г.С.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11.07.2016                                                   Нетішин                                          № 244/2016-рк

 

 

Про призначення

Тонкої Г.С.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 1 статті 32 Кодексу законів про працю України, частини 3 статті 10, статей 14 та 15 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування":

 

1. Призначити спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради, яка перебуває на посаді основного працівника на період його відсутності у зв’язку з відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, Тонку Ганну Сергіївну, за переведенням, на посаду у спеціаліста 1 категорії відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 11 липня 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Підстава:      - заява Тонкої Г.С. від 07 липня 2016 року.

 

2. Взяти до відома, що:

2.1. Тонкій Г.С. присвоєний 13 (тринадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах шостої категорії посад.

2.2. стаж служби в органах місцевого самоврядування Тонкої Г.С., за записами в трудовій книжці станом на 11 липня 2016 року, становить 3 місяці 7 днів.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк