Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Сухозанета В.В.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

15.04.2016                                                   Нетішин                                          № 143/2016-рк

 

Про призначення

Сухозанета В.В.

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 1 статті 32 Кодексу законів про працю України,  статей 10, 14 та 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 року № 658, роз’яснень Головного управління Державної служби України щодо проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування від 10 жовтня 2001 року №42/5690:

 

1. Призначити спеціаліста 1 категорії відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Сухозанета Віктора Валентиновича, за переведенням, на посаду заступника начальника відділу-головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 15 квітня 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, як такого, що успішно пройшов стажування.

Підстава:       - заява Сухозанета В.В. від 14 квітня 2016 року, доповідна записка відповідальних за стажування начальника відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Захожої Н.І. та першого заступника міського голови Скиби П.П. від 13 квітня 2016 року.

2. Присвоїти Сухозанету В.В. 10 (десятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад.

3. Стаж служби в органах місцевого самоврядування Сухозанета В.В. за записами в трудовій книжці, станом на 15 квітня 2016 року, становить 06 років                    00 місяців 19 днів.

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк