Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Семенюк О.В.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

28.03.2016                                                   Нетішин                                  № 118/2016-рк

 

Про призначення

Семенюк О.В.

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 10, 14 та 15 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", пункту 10 Порядку формування кадрового резерву у виконавчому комітеті міської ради, затвердженого рішення вісімнадцятої сесії Нетішинської міської ради ІІІ скликання від 25 грудня 2001 року № 21, розпорядження Нетішинського міського голови від 12 листопада 2015 року № 258/2015-рк "Про затвердження кадрового резерву на посади працівників відділу з організації діяльності центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Нетішинської міської ради", пункту 4.8 розділу 4 Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого комітету Нетішинської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 10 вересня 2015 року № 106/2015-р, протокольного рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у відділи та управління виконавчого комітету міської ради від 06 жовтня 2015 року № 5:

 

1. Призначити диспетчера відділу з відділу з організації діяльності центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради Семенюк Оксану Василівну, за переведенням, на посаду адміністратора відділу з організації діяльності центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 28 березня 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, як таку, що була зарахована до кадрового резерву на посаду адміністратора відділу з організації діяльності центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Підстава:       - заява Семенюк О.В. від 28 березня 2016 року.

2. Присвоїти Семенюк О.В. 13 (тринадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах шостої категорії посад;

3.Стаж служби в органах місцевого самоврядування Семенюк О.В. за записами в трудовій книжці, станом на 28 березня 2016 року, відсутній.

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк