Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Ружицької О.В.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11.01.2016                                                   Нетішин                                               № 4/2016-рк

 

Про призначення

Ружицької О.В.

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10, 14 та 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 року №658, Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 травня 1994 року № 283 та протокольного рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у відділи та управління виконавчого комітету міської ради від 04 січня 2016 року № 1:

 

1. Призначити Ружицьку Олену Вікторівну на посаду спеціаліста 1 категорії відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради від                11 січня 2016 року на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, як переможця конкурсу.

Підстава:       - заява Ружицької О.В. від 04 січня 2016 року.

 

2. Присвоїти Ружицькій О.В. 13 (тринадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах шостої категорії посад.

 

            3. Стаж роботи за записами в трудовій книжці,що зараховується до служби в органах місцевого самоврядування, станом на 11 січня 2016 року відсутній.

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк