Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Рощука А.О.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

26.07.2016                                                   Нетішин                                  № 254/2016-рк

 

 

Про призначення

Рощука А.О.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10, частини 6 статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статті 35 Закону України "Про державну службу", протокольного рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у відділи та управління виконавчого комітету міської ради від 13 липня  2016 року № 28:

 

1. Призначити Рощука Андрія Олеговича на посаду спеціаліста 1 категорії юридичного відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку від 26 липня 2016 року, з випробувальним терміном строком на два місяці, з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, як переможця конкурсу.

Підстава:       - заява Рощука А.О. від 25 липня 2016 року.

 

2. Стаж служби в органах місцевого самоврядування Рощука А.О. за записами в трудовій книжці (АЕ №793808), станом на 26 липня 2016 року, відсутній.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк