Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Костецької К.О.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

23.11.2016                                                   Нетішин                                          № 383/2016-рк

 

Про призначення

Костецької К.О.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 10, 14 та 15 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", протокольного рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у відділи та управління виконавчого комітету міської ради від 17 листопада 2016 року № 35:

 

1. Призначити Костецьку Катерину Олександрівну на посаду спеціаліста   1 категорії відділу з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 24 листопада 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, як переможця конкурсу.

Підстава:       - заява Костецької К.О. від 23 листопада 2016 року.

 

2. Присвоїти Костецькій К.О. 13 (тринадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах шостої категорії посад.

 

3. Стаж служби в органах місцевого самоврядування Костецької К.О., за записами в трудовій книжці АВ №719751 станом на 24 листопада 2016 року, відсутній.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк