Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Калабської А.В.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

08.02.2016                                                   Нетішин                                  № 39/2016-рк

 

Про призначення

Калабської А.В.

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 10, 14 та 15 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", пункту 10 Порядку формування кадрового резерву у виконавчому комітеті міської ради, затвердженого рішення вісімнадцятої сесії Нетішинської міської ради ІІІ скликання від 25 грудня 2001 року № 21, протокольного рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у відділи та управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 04 січня 2016 року № 1, розпорядження Нетішинського міського голови від 03 лютого 2016 року № 33/2016-рк «Про затвердження кадрового резерву на посади працівників служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради у 2016 році»:

 

1. Призначити Калабську Альону Валеріївну на посаду спеціаліста 1 категорії, секретаря опікунської ради відділу з питань опіки та піклування служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 08 лютого 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами, як таку, що успішно склала іспит на заміщення вакантної посади служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради та була зарахована до кадрового резерву на посаду спеціаліста 1 категорії, секретаря опікунської ради відділу з питань опіки та піклування служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Підстава:       - заява Калабської А.В. від 03 лютого 2016 року.

2. Присвоїти Калабській А.В. 13 (тринадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах шостої категорії посад.

3. Стаж служби в органах місцевого самоврядування Калабської А.В. за записами в трудовій книжці, станом на 08 лютого 2016 року, відсутній.

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк