Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Вдовіченко Л.Б.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

17.05.2016                                                   Нетішин                                          № 179/2016-рк

 

 

Про призначення

Вдовіченко Л.Б.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 10, 14 та 15 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та протокольного рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у відділи та управління виконавчого комітету міської ради від 11 травня 2016 року № 16:

 

1. Призначити Вдовіченко Людмилу Борисівну на посаду начальника управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку від 17 травня 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, як переможця конкурсу.

Підстава:       - заява Вдовіченко Л.Б. від 17 травня 2016 року.

 

2. Присвоїти Вдовіченко Л.Б. 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад.

 

3. Стаж служби в органах місцевого самоврядування Вдовіченко Л.Б. за записами в трудовій книжці, станом на 17 травня 2016 року, відсутній.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк