Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про призначення Бабицького В.В.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

19.05.2016                                                   Нетішин                                          № 182/2016-рк

 

Про призначення

Бабицького В.В.

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "По місцеве самоврядування в Україні" частини 1 статті 32 Кодексу законів про працю України,                    статей 10, 14 та 15 Закону України "По службу в органах місцевого самоврядування" роз’яснень Головного управління Державної служби України щодо проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування від 10 жовтня 2001 року №42/5690:

 

1. Призначити спеціаліста 1 категорії відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Бабицького Віктора Васильовича, за переведенням, на посаду заступника начальника відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 19 травня 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, як такого, що успішно пройшов стажування.

Підстава:       - заява Бабицького В.В. від 18 травня 2016 року, висновок про результати стажування Бабицького В.В. керівника стажування- начальника відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради                Обуха М.Д. від 17 травня 2016 року.

2. Взяти до відома, що Бабицькому В.В. присвоєний 9 (дев’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

3. Стаж служби в органах місцевого самоврядування Бабицького В.В. за записами в трудовій книжці, станом на 19 травня 2016 року, становить 21 рік                       02 місяці 06 днів.

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк