Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про придбання відзнак виконавчого комітету Нетішинської міської ради "За честь і мужність"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

30.11.2016                                      Нетішин                                № 224/2016-р

 

Про придбання відзнак виконавчого комітету Нетішинської міської ради "За честь і мужність"

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення шістдесят сьомої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 23 грудня 2014 року № 67/1582 "Про програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у м. Нетішин на 2015-2017 роки", з наступними змінами, рішення виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 24 листопада 2016 року № 527/2016 "Про відзнаку виконавчого комітету Нетішинської міської ради "За честь і мужність" та з метою забезпечення нагородження представників підприємств, установ та організацій міста з нагоди свят державного, обласного, місцевого значення:

 

1. Придбати відзнаки виконавчого комітету міської ради нагрудні знаки "За честь і мужність".

 

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради               (Кравчук В.Ф.) виділити кошти у сумі 30 000 гривень на придбання відзнак виконавчого комітету Нетішинської міської ради нагрудних знаків "За честь і мужність" за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста на інші видатки.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Пашинську В.Я.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              О.О.Супрунюк