Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про переведення Малярчук І.В.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

12.05.2016                                                   Нетішин                                  № __177__/2016-рк

 

 

Про переведення

Малярчук І.В.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 32 Кодексу законів про працю України,  постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 1993 року № 1049 "Про надбавки за вислугу років для працівників органів виконавчої влади та інших органів виконавчої влади", зі змінами, рішення восьмої сесії Нетішинської міської ради VII скликання від 25 березня 2016 року № 8/309 «Про положення про відділ з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради», розпорядження міського голови від 10 травня 2016 року № 173/2016-рк "Про здійснення повноважень Нетішинського міського голови":

 

1. Перевести інспектора військово-облікового бюро виконавчого комітету Нетішинської міської ради Малярчук Ірину Віталіївну на посаду інспектора з військового обліку відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 13 травня 2016 року, з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради, на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.

Підстава:      - заява Малярчук І.В. від 12 травня 2016 року.

 

2. Взяти до відома, що стаж роботи в органах місцевого самоврядування Малярчук І.В. за записами в трудовій книжці, станом на 13 травня 2016 року становить 00 років 03 місяці 22 дні.

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                                                    П.П.Скиба