Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про переведення Корміліциної А.О.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

06.04.2016                                                   Нетішин                                  № 133/2016-рк

 

 

Про переведення

Корміліциної А.О.

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні»", частини 1статті 32 Кодексу законів про працю України,  частини 3 статті 10, статей 14 та 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 року № 658:

 

1. Перевести спеціаліста 1 категорії відділу з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Корміліцину Анастасію Олександрівну на посаду спеціаліста 1 категорії відділу з питань профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей виконавчого комітету Нетішинської міської ради на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку від 06 квітня 2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Підстава: - заява Корміліциної А.О. від 05 квітня 2016 року.

 

2.Взяти до відома, що:

2.1.Корміліциній А.О. присвоєний 13 (тринадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах шостої категорії посад;

2.2. стаж служби в органах місцевого самоврядування Корміліциної А.О. за записами в трудовій книжці, станом на 06 квітня 2016 року становить 08 років 04 місяці 23 дні.

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк