Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління з питань цивільного захисту населення

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

30.03.2016                                                   Нетішин                                          №121/2016-рк

 

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 2 статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", у зв’язку з наявною вакантною посадою начальника управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради:

 

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради на час перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

До участі у конкурсі запрошуються громадяни України з вищою освітою за спеціальністю пожежна безпека, інженер за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр, стажем роботи за фахом не менше трьох років в органах державної влади або місцевого самоврядування, або стажем роботи за фахом на керівних посадах не менше чотирьох років в інших сферах управління, які досконало володіють державною мовою та мають навички роботи з комп’ютерною технікою.

2. Опублікувати оголошення про проведення конкурсу у газеті територіальної громади міста Нетішин "Нетішинський вісник", у якому помістити такі відомості:

            2.1. місцезнаходження виконавчого комітету Нетішинської міської ради, адреса та номери телефону;

2.2. назву вакантної посади із зазначенням, що додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці начальника управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради надається першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Скибою П.П.

2.3. основні вимоги до кандидата;

2.4. термін прийняття документів (30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу у газеті "Нетішинський вісник").

3. Розпорядження довести до відома працівників відділів та управлінь виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Нетішинської міської ради, голову конкурсної комісії на заміщення вакантних посад при прийнятті на службу у відділи та управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради Хоменко О.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк