Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про оборонно-мобілізаційні заходи у місті Нетішин на період підготовки та проведення наступної черги часткової мобілізації

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

____.01.2016                                              Нетішин                                      № ______/2016-р

 

 

Про оборонно-мобілізаційні заходи у місті Нетішин на період підготовки та проведення наступної черги часткової мобілізації

 

 

 

            Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 18 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", доручення першого заступника голови обласної державної адміністрації від 15 січня 2016 року № 99/15-36-217/2016 щодо питань оборонно-мобілізаційних заходів в області:

 

1. Затвердити оборонно-мобілізаційні заходи в місті Нетішин на період підготовки та проведення наступної черги часткової мобілізації згідно з додатком.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Скибу П.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                         О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

26.01.2016 № 11/2016-р

 

Оборонно-мобілізаційні заходи

в місті Нетішин на період підготовки та проведення наступної черги часткової мобілізації

 

Рекомендувати Євтушку М.П., військовому комісару Славутського об’єднаного міського військового комісаріату

1. Забезпечити моніторинг проведення наступної черги мобілізації, зокрема оповіщення керівниками, іншими посадовими особами підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста, відповідальними за військово-облікову роботу, про виклик у військовий комісаріат військовозобов’язаних.

При виявлені фактів незабезпечення цими посадовими особами покладених на них функцій або перешкоджання своєчасній явці громадян на збірний пункт військового комісаріату вживати заходи відповідно до чинного законодавства.

Постійно

 

2. Надати виконавчому комітету Нетішинської міської ради перелік завдань та заходів щодо оповіщення та постачання мобілізаційних ресурсів.

До 31 січня 2016 року

 

3.Розробити проект рішення виконавчого комітету Нетішинської міської ради "Про організацію і проведення в місті чергового призову громадян України на строкову військову службу у 2016 році".

До 01 березня 2016 року

 

 

Рекомендувати Пігольчуку С.В., начальнику міського відділу УСБУ у Хмельницькій області, Форсюку Р.В., начальнику Нетішинського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області, Євтушку М.П., військовому комісару Славутського ОМВК

4. Відповідно до компетенції здійснювати превентивні заходи щодо фактів хабарництва та інших злочинів у сфері службової діяльності, проявів корупції під час проведення наступної черги мобілізації.

Постійно

 

5.Вживати заходів щодо виявлення корупційних правопорушень у роботі військово-лікарських комісій.

Постійно

 

 

6.Проводити роз’яснювальну роботу серед волонтерських організацій та військовослужбовців, які повертаються із зони проведення антитерористичної операції, стосовно заборони незаконного вивезення зброї, бойових припасів тощо із районів АТО.

Постійно

 

7. Налагодити співпрацю з виконавчим комітетом Нетішинської міської ради та громадськістю міста з метою своєчасного відповідного реагування на можливі прояви сепаратизму, саботажу та зриву мобілізації.

Постійно

 

 

Рекомендувати Пігольчуку С.В., начальнику міського відділу УСБУ у Хмельницькій області, Форсюку Р.В., начальнику Нетішинського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області

8. Вживати додаткових заходів щодо реагування на події, пов’язані зі зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами та вибуховими пристроями, для запобігання тяжким наслідкам.

Постійно

 

 

Рекомендувати Уляницькому Ю.І., начальнику ДЗ "СМСЧ № 4 МОЗ України"

9. З метою запобігання фактам симуляції хвороб військовозобов’язаними та призовниками посилити відомчий контроль за роботою фахівців, які входять до складу військово лікарської та медико-соціальної експертної комісій.

Постійно

 

 

Рекомендувати Форсюку Р.В., начальнику Нетішинського відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області

10. Надавати допомогу Славутському ОМВК щодо проведення заходів з оповіщення та постачання мобілізаційних ресурсів, забезпечення громадського порядку під час проведення збору та відправки мобілізаційних ресурсів, вжиття заходів до осіб, які перешкоджають своєчасній явці на збірний пункт Славутського ОМВК.

Постійно

 

 

 

 

Михасику І.М., начальнику управління культури виконавчого комітету міської ради, Новік С.Д., начальнику відділу з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації виконавчого комітету міської ради, Обуху М.Д., начальнику відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної  роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету міської ради, рекомендувати Євтушку М.П., військовому комісару Славутського ОМВК

11. Забезпечити проведення урочистих проводів у дні відправок військовозобов’язаних, консультацій та бесід з їх рідними та близькими.

Постійно

 

12. За допомогою місцевих засобів масової інформації продовжити роботу з військово-патріотичного виховання, інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо почесного обов’язку захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності держави.

Постійно

 

 

Обуху М.Д., начальнику відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету міської ради

13. Організовувати надання Славутському ОМВК необхідних військово-облікових документів.

У разі потреби

 

14. Організовувати, за заявками Славутського ОМВК, доставку мобілізаційних ресурсів до навчальних центрів та військових частин збройних Сил України за рахунок коштів передбачених міською програмою мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2016-2020 роки.

За заявками Славутського ОМВК

 

15. За зверненням Славутського ОМВК порушувати питання перед керівництвом виконавчого комітету міської ради про вишукання можливостей щодо надання необхідної допомоги у проведенні заходів мобілізації.

До 01 березня 2016 року

 

16. Забезпечити моніторинг та надання інформації керівництву виконавчого комітету міської ради, відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації та сектору мобілізаційної роботи апарату обласної державної адміністрації інформації  про виконання у місті завдань з постачання мобілізаційних ресурсів.

Щотижнево

 

17. Інформувати відділ взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації про результати виконання заходів.

До 15 березня 2016 року

 

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету

міської ради                                                                                              В.Я.Пашинська