Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим особам міста, хворим на туберкульоз

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

24.03.2016                                                   Нетішин                                         № 56/2016-р

 

 

Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим особам міста, хворим на туберкульоз

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою розгляду листа Нетішинської міської громадської організації Товариства Червоного Хреста України щодо надання матеріальної допомоги малозабезпеченим особам міста, хворим на туберкульоз, у рамках акції до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз:

 

1. Надати одноразову грошову допомогу малозабезпеченим особам міста, хворим на туберкульоз, згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Кравчук В.Ф.) виділити кошти управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради у сумі 800 гривень та відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету міської ради у сумі одна тисяча 200 гривень за рахунок видатків, передбачених у бюджеті міста  на соціальний захист населення.

3. Контроль за виконанням пунктів 1-4 додатку до цього розпорядження покласти на начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Склярук В.Л., пунктів 5-10 додатку до цього розпорядження – на начальника відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету міської ради Захожу Н.І.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк