Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про надання матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, у рамках акції «Готуємо дітей до школи»

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

30.08.2016                                                   Нетішин                                      № 158/2016-р

 

 

Про надання матеріальної допомоги сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, у рамках акції «Готуємо дітей до школи»

 

 

Відповідно до пунктів 19, 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення третьої сесії Нетішинської міської ради                    VІІ скликання від 10 грудня 2015 року № 3/29 «Про програму запобігання дитячій бездоглядності у місті на 2016-2020 роки» зі змінами, внесеними рішенням шістнадцятої (позачергової) сесії Нетішинської міської ради VІІ скликання від 25.08.2016 року № 16/761:

 

1. Надати матеріальну допомогу сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, для придбання шкільного приладдя згідно з додатком.

 

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету  міської ради виділити кошти у сумі 7 (сім) тисяч гривень для виплати матеріальної допомоги за рахунок видатків, передбачених у бюджеті міста на інші програми соціального захисту дітей.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Бобіну О.П.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                          О.О.Супрунюк