Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про надання матеріальної допомоги з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

15.02.2016                                                   Нетішин                                          № 29/2016-р

 

Про надання матеріальної допомоги з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Указу Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004 року "Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав" та клопотання Нетішинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, їх сімей, з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан:

 

1. Надати матеріальну допомогу інвалідам війни та сім’ям, які втратили годувальника, учасника бойових дій на території Республіки Афганістан, згідно з додатком.

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради виділити управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради кошти у сумі дві тисячі гривень та виконавчому комітету міської ради у сумі 800 гривень за рахунок видатків, передбачених у бюджеті міста на соціальний захист населення.

3. Контроль за виконанням пунктів 1-9 додатку до цього розпорядження покласти на начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради Склярук В.Л., пунктів 10-13 додатку до цього розпорядження – на начальника відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету міської ради Захожу Н.І.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                          О.О.Супрунюк