Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про надання матеріальної допомоги з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

09.02.2017                                      Нетішин                             № 14/2017-р

 

 

Про надання матеріальної допомоги з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

 

Відповідно до частини 2, пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004 року «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», розпорядження міського голови від 03 січня 2017 року № 1/2017-рк «Про здійснення повноважень Нетішинського міського голови», клопотання Нетішинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та з метою вшанування громадян, які виконували військовий обов’язок на території інших держав, їх сімей та з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан:

 

1. Надати матеріальну допомогу сім’ям, які втратили годувальника, учасника бойових дій на території Республіки Афганістан згідно з додатком.

 

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради виділити управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради кошти у сумі 2 тисячі 100 гривень та відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету у сумі одна тисяча 200 гривень за рахунок видатків, передбачених у бюджеті міста на соціальний захист населення.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Бобіну О.П.

 

 

 

Секретар міської ради                                                                             О.В.Хоменко