Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про нагородження працівників виконавчого комітету Нетішинської міської ради Почесними грамотами з нагоди ювілеїв

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

04.04.2017                                      Нетішин                                № 58/2017-р

 

 

Про нагородження працівників виконавчого комітету Нетішинської міської ради Почесними грамотами з нагоди ювілеїв

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення шістдесят сьомої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 23 грудня 2014 року № 67/1582 "Про програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у м.Нетішин на 2015-2017 роки", з наступними змінами, та з нагоди ювілеїв:

 

1. Нагородити Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та цінними подарунками інспектора з військового обліку відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету міської ради Сергеєву Лесю Миколаївну та завідувача господарства виконавчого комітету міської ради Вінгрінюк Надію Михайлівну.

 

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради                  (Кравчук В.Ф.) виділити кошти у сумі 500 гривень для придбання квітів за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста на інші видатки.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Пашинську В.Я.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              О.О.Супрунюк