Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про нагородження Почесними грамотами з нагоди Міжнародного Дня музеїв

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

17.05.2016                                                   Нетішин                                          № 90/2016-р

 

Про нагородження Почесними грамотами з нагоди Міжнародного Дня музеїв

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення шістдесят сьомої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 23 грудня 2014 року № 67/1582 "Про програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у м.Нетішин на 2015-2017 роки", рішення сімдесят шостої сесії Нетішинської міської ради від 30 липня 2015 року № 76/1885 "Про внесення змін до рішення шістдесят сьомої сесії Нетішинської міської ради                    VI скликання від 23 грудня 2014 року № 67/1582 "Про програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у м.Нетішин на 2015-2017 роки", за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди Міжнародного Дня музеїв:

 

1. Нагородити Почесними грамотами виконавчого комітету міської ради та квітами старшого наукового співробітника Нетішинського міського краєзнавчого музею Головко Світлану Іванівну та музейного доглядача Нетішинського міського краєзнавчого музею Колесник Жанну Болеславівну.

 

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Кравчук В.Ф.) виділити кошти у сумі 70 гривень на придбання квітів за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста на інші видатки.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Бобіну О.П.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк