Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про нагородження Подяками виконавчого комітету Нетішинської міської ради Радиці М.М. та Лелях-Бегутової С.М. з нагоди відкриття меморіальних дощок

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

07.04.2017                                      Нетішин                                № 60/2017-р

 

 

Про нагородження Подяками виконавчого комітету Нетішинської міської ради Радиці М.М. та Лелях-Бегутової С.М. з нагоди відкриття меморіальних дощок

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення шістдесят сьомої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 23 грудня 2014 року № 67/1582 "Про програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у м.Нетішин на 2015-2017 роки", з наступними змінами:

 

1. Нагородити Подяками виконавчого комітету Нетішинської міської ради Радицю Миколу Миколайовича та Лелях-Бегутову Світлану Мефодіївну за благодійну діяльність щодо виготовлення меморіальних дощок учасникам антитерористичної операції Полякову Дмитру Олександровичу, Защику Віктору Васильовичу та громадському активісту Революції Гідності Чаплінському Володимиру Володимировичу.

 

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради                  (Кравчук В.Ф.) виділити кошти у сумі 800 гривень на придбання квітів для покладання до меморіальних дощок, за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста на інші видатки.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Пашинську В.Я.

 

 

 

 

Міський голова                                                                              О.О.Супрунюк