Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про заходи щодо попередження випадків лісових пожеж та спалювання сухої рослинності і сміття у місті Нетішині

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11.03.2016                                                   Нетішин                                         № 51/2016-р

 

 

Про заходи щодо попередження випадків лісових пожеж та спалювання сухої рослинності і сміття у місті Нетішині

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Кодексу цивільного захисту України, листа обласної державної адміністрації від 03 березня 2016 року № 70/30-36-1010/2016 «Про забезпечення пожежної безпеки», розпорядження міського голови від  01 березня 2016 року № 75/2016-рк «Про здійснення повноважень Нетішинського міського голови» та з метою запобігання пожежам у лісах:

 

1. Затвердити заходи щодо попередження випадків лісових пожеж та спалювання сухої рослинності і сміття у місті Нетішин (далі - заходи), що додаються.

2. Управлінню з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради та рекомендувати іншим виконавцям забезпечити належне і своєчасне виконання заходів.

3. Про проведену роботу та вжиті заходи поінформувати управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради до  08 квітня 2016 року.

4. Управлінню з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради підготувати узагальнену інформаційну довідку про виконання зазначених заходів та до 10 квітня 2016 року поінформувати Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови П.П.Скибу.

 

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                                                    П.П.Скиба

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

11.03.2016 № 51/2016-р

 

ЗАХОДИ

щодо попередження випадків лісових пожеж

та спалювання сухої рослинності і сміття у місті Нетішині

 

1. Організувати проведення рейдів оперативної групи, до якої залучити представників управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради, 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області та Нетішинського відділення поліції Славутського відділу поліції Головного управління національної поліції у Хмельницькій області, головним завданням яких визначати попередження випадків лісових пожеж та спалювання сухої рослинності і сміття.

Управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради, 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, Нетішинське відділення поліції Славутського відділу поліції Головного управління національної поліції у Хмельницькій області

2. Управлінню з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради спільно з Нетішинським лісництвом Державного підприємства «Славутське лісове господарство» та СФГ «Нове життя» організувати комплекс заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в лісах, на полях та торфовищах.

Управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради, Нетішинське лісництво Державного підприємства «Славутське лісове господарство, СФГ «Нове життя»

3. Зобов’язати власників земельних ділянок, які прилягають до лісових масивів, провести оборювання зазначених ділянок та періодичне скошування рослинності протягом пожежонебезпечного періоду.

Управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради

4. Нетішинському лісництву Державного підприємства «Славутське лісове господарство» та КП НМР «ЖКО» привести в належний стан джерела протипожежного водопостачання та облаштувати проїзди до природних водойм.

Нетішинське лісництво Державного підприємства «Славутське лісове господарство», КП НМР «ЖКО»

5. Питання щодо дотримання вимог пожежної безпеки Нетішинським лісництвом Державного підприємства «Славутське лісове господарство» та                       СФГ «Нове життя» розглянути на черговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

 

Керуючий справами

виконавчого

комітету міської ради                                                                                          В.Я.Пашинська