Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

29.03.2017                                      Нетішин                                № 52/2017-р

 

 

Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року           № 736 "Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 грудня 2016 року № 670/2016-р "Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в обласній державній адміністрації":

 

1. Затвердити Інструкцію про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради (далі - Інструкція) (додається).

2. Керівникам структурних підрозділів виконавчого комітету Нетішинської міської ради керуватися у своїй роботі з документами та іншими матеріальними носіями інформації, що містять службову інформацію, цією Інструкцією.

3. Відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради:

3.1. здійснювати контроль за застосуванням Інструкції у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради та його структурних підрозділах.

3.2. розмістити Інструкцію на офіційному сайті Нетішинської міської ради.

2

 

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 21 квітня 2015 року № 44/2015-р "Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                     О.О.Супрунюк

 

№ 52-2017-р Інструкція службова інформація ДОДАТОК.doc