Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

28.12.2015                                                   Нетішин                                      № 166/2015-р

 

 

Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від                       11 вересня 2013 року № 701-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року», розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 14 грудня 2015 року № 618/2015-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» :

 

1.Затвердити заходи щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року згідно з додатком.

 

2.Структурним підрозділам виконавчого комітету міської ради та іншим виконавцям забезпечити виконання зазначених заходів та надання щороку до                       30 грудня звітної інформації про хід їх виконання відділу з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради.

 

3.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

28.12.2015 № 166/2015-р

 

ЗАХОДИ

щодо реалізації Стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року

 

1.Забезпечити проведення для осіб, які належать до ромської національної меншини, інформаційно-просвітницьких заходів з метою підвищення обізнаності про права людини.

Управління культури, відділи освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради

2016-2020 роки

 

2.Організувати проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на протидію упередженому ставленню до осіб, які належать до ромської національної меншини.

Управління культури, відділ освіти виконавчого комітету міської ради

2016-2020 роки

 

3.Проводити роз’яснювальну та профорієнтаційну роботу з представниками ромської національності щодо здобуття освіти, сприяти залученню учнів до позаурочної та позашкільної роботи, участі у тематичних конкурсах, спортивних змаганнях, гуртках.

Управління культури, відділи освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради

2016-2020 роки

 

4.Забезпечити проведення моніторингу призначення всіх видів державної допомоги сім’ям ромської національної меншини.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради

2016-2020 роки

 

5.Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо здорового способу життя, необхідності профілактичного обстеження, важливості своєчасного та повноцінного лікування.

Відділ молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, ДЗ «СМСЧ №4 МОЗ України»

2016-2020 роки

 

6.Сприяти проведенню культурно-мистецьких заходів, спрямованих на збереження етнічної самобутності ромської національної меншини.

Управління культури виконавчого комітету міської ради

2016-2020 роки

 

Керуючий справами

виконавчого

комітету міської ради                                                                                          В.Я.Пашинська