Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про затвердження заходів щодо запобігання пожежам та підвищення рівня знань населенням м.Нетішин правил пожежної безпеки

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

01.03.2016                                                   Нетішин                                          № 47/2016-р

 

Про затвердження заходів щодо запобігання пожежам та підвищення рівня знань населенням м.Нетішин правил пожежної безпеки

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 19 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 "Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 лютого 2016 року              № 71/2016-р "Про затвердження заходів щодо запобігання пожежам та підвищення рівня знань населенням правил пожежної безпеки", з метою запобігання пожежам та підвищення рівня знань населенням міста Нетішин правил пожежної безпеки:

 

1. Затвердити заходи щодо запобігання пожежам та підвищення рівня знань населенням міста Нетішин правил пожежної безпеки (далі – заходи), що додаються.

 

2. Структурним підрозділам виконавчого комітету Нетшіинської міської ради, рекомендувати іншим виконавцям забезпечити належне і своєчасне виконання заходів, про що інформувати управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради щороку до 01 липня та 01 грудня для подальшого узагальнення та інформування Головного управління ДСНС України в області до 20 липня та 20 грудня щорічно.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Скибу П.П.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                         О.О.Супрунюк

 

Затверджено

розпорядженням міського голови

01.03.2016 № 47/2016-р

З а х о д и
щодо запобігання пожежам та підвищення рівня знань населенням м.Нетішин правил пожежної безпеки

 

з/п

Найменування заходів

Відповідальні за виконання

Термін

виконання

1

2

3

4

1.

Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо виконання вимог правил пожежної безпеки в побуті та громадських місцях, зокрема із непрацюючим населенням, пенсіонерами, інвалідами, багатодітними, неблагополучними сім’ями, іншими особами та сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в області, управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, Нетішинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Нетішинське відділення поліції Славутського відділу поліції ГУНП України в області, КП НМР "ЖКО", КП НМР "Благоустрій"

Відповідно до затверджених планів та у разі необхідності

2.

Розмістити в закладах освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, спортивних установах, місцях тимчасового проживання громадян, житлово-комунальному підприємстві, центрі зайнятості, відділенні зв’язку, адміністративному приміщенні виконавчого комітету міської ради інформаційні стенди з вимогами правил пожежної безпеки та інформаційно-довідкові матеріали з питань цивільного захисту, правил пожежної безпеки у побуті та громадських місцях.

Відділ освіти, управління соціального захисту населення, управління культури виконавчого комітету міської ради, Нетішинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міський центр зайнятості, Нетішинська дільниця надання послуг Славутського ЦУПЗ Хмельницької дирекції УДППЗ "Укрпошта", ДЗ "СМСЧ № 4 МОЗ України", управління з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради

До 01 квітня 2016 року

3.

Проводити у дитячих дошкільних навчальних закладах роботу, спрямовану на запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем, виховання у дітей бережливого ставлення до національного багатства.

Відділ освіти виконавчого комітету міської ради, Нетішинські курси ЦЗ ІІІ категорії,                   3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

Постійно

4.

Здійснювати підготовку учнів загальноосвітніх, професійного ліцею до дій у надзвичайних ситуаціях та у випадку пожежі, вивчення правил пожежної безпеки та основ цивільного захисту. Залучати посадових осіб Нетішинських курсів ЦЗ ІІІ категорії,              3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в області під час проведення заходів щодо підготовки учнів до дій у надзвичайних ситуаціях та вивчення правил пожежної безпеки у загальноосвітніх, професійному ліцеї.

Відділ освіти виконавчого комітету міської ради, Нетішинський професійний ліцей, Нетішинські курси ЦЗ ІІІ категорії,                    3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

Протягом навчального року

5.

Залучати посадових осіб 3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в області до участі у загальношкільних батьківських зборах з метою роз’яснення батькам основних вимог пожежної безпеки у побуті та громадських місцях, попередження пожеж від пустощів дітей із вогнем.

Відділ освіти виконавчого комітету міської ради, 3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

Протягом навчального року

6.

Організувати практичне відпрацювання на об’єктах із цілодобовим перебуванням людей (у тому числі дітей) планів евакуації та інструкцій, що визначають дії персоналу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей.

Роз’яснювати персоналу вказаних закладів та особам (дітям), які тимчасово перебувають у цих закладах, основні вимоги правил пожежної безпеки та дії у випадку пожежі.

3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області, відділ освіти, управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради,

За окремими графіками

7.

Провести роз’яснювальну роботу із дітьми щодо основних вимог правил пожежної безпеки у побуті та громадських місцях під час їх перебування у пришкільних таборах та місцях літнього відпочинку й оздоровлення

Відділ освіти, відділ молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, 3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

Щороку протягом червня-серпня

8.

Організувати відвідування школярами та дітьми дошкільного віку пожежно-рятувальних підрозділів та виставки пожежно-технічної служби.

Відділ освіти виконавчого комітету міської ради, 3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

Протягом навчального року

9.

Роз’яснювати населенню основні вимоги правил пожежної безпеки через консультаційні пункти при органах місцевого самоврядування.

КП НМР "ЖКО"

Постійно

10.

Організувати транслювання текстів роз’яснень, застережень, звернень з основ пожежної безпеки через радіовузли об’єктів та місць з масовим перебуванням людей, соціально-побутових, промислових підприємств, залізничних та автовокзалів, ринків, супермаркетів тощо.

3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

Постійно

11.

Надавати релігійним громадам та конфесіям інформацію про стан із пожежами та про основні вимоги пожежної безпеки у побуті з метою їх доведення до прихожан під час богослужінь.

3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

Щокварталу та у разі необхідності

12.

Здійснювати інформаційно-просвітницьку роботу з населенням щодо правил пожежної безпеки та правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій під час виїздів обласного та районних мобільних консультаційних пунктів соціальної роботи.

Залучати працівників 3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в області до роботи у таких консультаційних пунктах.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, Нетішинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, 3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області

Постійно

13.

Проводити роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки та надавати наглядну протипожежну агітацію під час відвідування фахівцями із соціальної роботи та соціальними працівниками на закріпленій території осіб похилого віку, інвалідів, багатодітних сімей, малозабезпечених верств населення, осіб та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, Нетішинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Постійно

14.

Висвітлювати у засобах масової інформацію проблемні питання з протипожежного захисту житлових будинків і об’єктів інфраструктури міста та застереження на протипожежну тематику.

3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області, редакція газети "Нетішинський вісник", ТОВ ТРК "Лотел-ЛТД"

Постійно

 

Керуючий справами

виконавчого комітету

міської ради                                                                                  В.Я.Пашинська