Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про зарахування спеціаліста 1 категорії відділу планування та забудови територій управління містобудування та архітектури

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

24.02.2017                                      Нетішин                                № 72/2017-рк

 

Про зарахування спеціаліста 1 категорії відділу планування та забудови територій управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Зіщук І.А. на стажування

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини 2 статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та роз’яснень Головного управління Державної служби України щодо проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування від  10 жовтня 2001 року 42/5690:

 

1. Зарахувати спеціаліста 1 категорії відділу планування та забудови територій управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Зіщук Інну Анатоліївну на стажування на посаду начальника служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради терміном                  30 календарних днів від 27 лютого до 28 березня 2017 року включно.

Підстава:   - заява спеціаліста 1 категорії відділу планування та забудови територій управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Зіщук І.А. від 17 лютого 2017 року.

 

2. На період стажування за стажистом Зіщук І.А. закріпити відповідальних за стажування завідувача відділу планування та забудови територій управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Мельничук Н.В. та першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Юрчука Є.В.

 

 

2

 

3. Завідувачу відділу планування та забудови територій управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради Мельничук Н.В. підготувати індивідуальний план стажування Зіщук І.А. на посаду начальника служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Нетішинської міської ради та подати його на затвердження першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Юрчуку Є.В.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нетішинської міської ради Юрчука Є.В.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              О.О.Супрунюк