Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про зарахування Латишевої О.В. на стажування на посаду начальника юридичного відділу апарату виконавчого комітету

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

01.03.2016                                                   Нетішин                                          № 80/2016-рк

 

Про зарахування Латишевої О.В. на стажування на посаду начальника юридичного відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 2 статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 01 грудня 1994 року № 804 "Про затвердження Положення про порядок стажування у державних органах" та роз’яснень Головного управління Державної служби України щодо проведення конкурсу, випробування та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування від 10 жовтня 2001 року №42/5690:

 

1. Зарахувати спеціаліста 1 категорії юридичного відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Латишеву Оксану Володимирівну на посаду начальника юридичного відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради терміном 15 календарних днів від  01 березня до 15 березня 2016 року включно.

Підстава:       - заява спеціаліста 1 категорії юридичного відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Латишевої О.В. від 01 березня 2016 року.

2. На період стажування за стажистом Латишевою О.В. закріпити відповідального за стажування першого заступника міського голови з питань виконавчих органів Нетішинської міської ради Скибу П.П.

            3. Спеціалісту 1 категорії юридичного відділу апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Латишевій О.В. підготувати індивідуальний план стажування та подати його на затвердження першому заступнику міського голови з питань виконавчих органів Нетішинської міської ради, керівнику стажування Скибі П.П.

            4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк