Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про запобігання поширенню спалаху заразної хвороби - сказу на території міста Нетішин

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

26.02.2016                                                   Нетішин                                          № 41/2016-р

 

Про запобігання поширенню спалаху заразної хвороби - сказу на території міста Нетішин

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 10 лютого 2016 року № 1:

1. КП НМР «Благоустрій» (Романюк І.В.) спільно з Нетішинською міською дільничною лікарнею ветеринарної медицини (Дубінська Н.І.) вжити заходів щодо дотримання власниками тварин, керівниками підприємств, незалежно від форм власності, діючих правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах України, затверджених 18 червня 1980 року Держжитлокомунгоспом, Мінсільгосппродом та МОЗ України.

2. Управлінню економіки виконавчого комітету Нетішинської міської ради (Заріцька Н.М.) за участю Нетішинського міськрайонного управління Головного управління Державної санітарно-епідемічної служби в Хмельницькій області (Кравчук Н.А.) та Нетішинського відділення поліції Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області  (Форсюк Р.В.) постійно вживати заходи щодо недопущення торгівлі продуктами харчування у невстановлених місцях.

3. Виконавцям зазначених заходів до 25 квітня 2016 року, а далі щороку до          25 грудня надавати інформацію про їх виконання управлінню з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради для узагальнення.

4. Управлінню з питань цивільного захисту населення виконавчого комітету Нетішинської міської ради (Черняховський А.В.) до 30 квітня 2016 року, а далі щороку до 01 січня надавати інформацію про виконання заходів Головному управлінню ветеринарної медицини в області.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови П.П.Скибу.

 

 

Міський голова                                                                                                    О.О.Супрунюк