Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про забезпечення формування проекту бюджету міста Нетішин на 2017 рік

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

22.09.2016                                                   Нетішин                                         № 178/2016-р

 

Про забезпечення формування проекту бюджету міста Нетішин на 2017 рік

 

 

Відповідно до пунктів 19 та 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 77 Бюджетного кодексу України, листа Міністерства фінансів України від 04 серпня 2016 року № 31-05180-14-21/22616 щодо складання проектів місцевих бюджетів на 2017 рік, з метою забезпечення послідовності бюджетного процесу при підготовці проекту бюджету міста на                   2017 рік, формування реально збалансованого проекту бюджету і своєчасного його затвердження:

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Нетішинської міської ради спільно з Нетішинським відділенням Славутської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів України у Хмельницькій області здійснити розрахунки прогнозних обсягів доходної частини проекту бюджету міста на 2017 рік з урахуванням фактично отриманих у 2013-2015 роках надходжень до бюджету міста за окремими видами доходних джерел, з урахуванням змін законодавства та прогнозних обрахунків фонду оплати праці підприємств, установ та організацій міста.

2. Нетішинському відділенню Славутської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів України у Хмельницькій області до 15 жовтня 2016 року забезпечити подання фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради інформації про суми податкових пільг, наданих платникам податків у 2016 році, та прогнозні показники на 2017 рік (з урахуванням прийнятих у цьому році законодавчих актів).

3. Управлінню економіки виконавчого комітету Нетішинської міської ради до 15 жовтня 2016 року підготувати та подати фінансовому управлінню виконавчого комітету Нетішинської міської ради основні прогнозні макроекономічні показники соціально-економічного розвитку міста Нетішин на 2017 бюджетний рік та             2018-2019 роки.

4. Відділу земельних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища виконавчого комітету Нетішинської міської ради до 15 жовтня 2016 року подати фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради:

4.1.перелік, розмір та вартість земельних ділянок, що підлягають приватизації у 2017році;

 

2

 

4.2.перелік та розмір земельних ділянок за видами, у тому числі: землі, що перебувають у власності для здійснення підприємницької діяльності; землі, що знаходяться у постійному користуванні; землі, що перебувають в оренді, із зазначенням переліку орендарів, розміру земельної ділянки та розміру орендної плати; землі під індивідуальними гаражами; землі під житловим фондом; землі, що перебувають у приватній власності громадян (окрім підприємництва); землі загального користування (з переліком).

5. Фонду комунального майна міста Нетішина до 15 жовтня 2016 року надати фінансовому управлінню виконавчого комітету Нетішинської міської ради перелік об’єктів комунального майна, що підлягають приватизації із зазначенням суми продажу, кошти від яких планується одержати у 2017 році.

6. Відділу з питань обліку, розподілу та приватизації житла виконавчого комітету Нетішинської міської ради до 15 жовтня 2016 року надати фінансовому управлінню виконавчого комітету Нетішинської міської ради інформацію про прогнозні надходження коштів до цільового приватизаційного житлового фонду у 2017 році та 2018-2019 роки.

7. Головним розпорядникам коштів бюджету міста Нетішин (Мисько В.М.,                Михасик І.М., Склярук В.Л., Охримчук О.М., Захожа Н.І., Кравчук В.Ф.):

7.1. до 01 листопада 2016 року подати фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради бюджетні запити на 2017 рік;

7.2. при формуванні проекту бюджету на 2017 рік та приведенні до реальних ресурсів бюджету під час складання бюджетних запитів на 2017рік;

- забезпечити оптимізацію витрат головних розпорядників коштів бюджету міста шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного розпорядника;

- забезпечити неухильне виконання вимог частини четвертої статті 77 Бюджетного кодексу України;

- врахувати встановленні законодавчими та нормативними документами умови оплати праці працівників галузей бюджетної сфери;

- провести інвентаризацію  діючих бюджетних програм, що реалізуються за рахунок коштів бюджету міста, та за результатами аналізу ефективності їх виконання  і повноти забезпечення бюджетними коштами  подати пропозиції щодо припинення з 2017 року фінансування програм, які втратили актуальність або виконуються на неналежному рівні.

8. Управлінням та відділам виконавчого комітету Нетішинської міської ради своєчасно подавати інформацію фінансовому управлінню виконавчого комітету Нетішинської міської ради для проведення розрахунку проекту бюджету міста на 2017 рік та додаткових матеріалів за його запитом.

9. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Нетішинської міської ради забезпечити складання проекту бюджету міста на 2017 рік відповідно до вимог цього розпорядження та подати його на розгляд виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                           О.О.Супрунюк