Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про відзначення у місті Дня захисника України

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11.10.2016                                                   Нетішин                                      № 191/2016-р

 

 

 

Про відзначення у місті Дня захисника України

 

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року                  № 806/2014 «Про День захисника України», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 року № 998-р «Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року» та голови Хмельницької обласної державної адміністрації від  29 жовтня 2015 року № 534/2015-р «Про обласні заходи з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року», з метою забезпечення належної організації та проведення святкових заходів з нагоди відзначення у місті Дня захисника України:

 

1. Затвердити план міських заходів з підготовки та відзначення у місті Дня захисника України згідно з додатком.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Бобіну О.П.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

міського голови

11.10.2016 № 191/2016-р

 

 

ПЛАН

заходів з підготовки та відзначення у місті Дня захисника України

 

 

1. Вжити заходів щодо благоустрою та святкового оформлення вулиць міста, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань видатних осіб державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників антитерористичної операції на сході держави.

КП НМР «Благоустрій» та КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання»

Жовтень 2016 року

 

2. Забезпечити:

2.1. упорядження та утримання в належному стані меморіальних комплексів, пам’ятників і меморіальних дощок на честь захисників України, а також місць поховання загиблих (померлих) осіб, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції.

КП НМР «Благоустрій»

Постійно

2.2. запобігання актам вандалізму та руйнуванню меморіальних комплексів, пам’ятників та меморіальних дощок на честь захисників України, а також місць поховання загиблих (померлих) осіб, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції.

2.3. запобігання торгівлі державними нагородами України, бойовими нагородами та іншими відзнаками часів Другої світової війни.

Нетішинське ВП Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

Постійно

2.4. проведення тематичних виставок творів мистецтва, документів, фотографій і плакатів, присвячених пам’яті воїнів, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції.

Управління культури та освіти виконавчого комітету міської ради

Постійно

2.5. проведення у навчальних закладах, закладах культури тематичних уроків, бесід, присвячених героїзму захисників України.

Управління культури та освіти виконавчого комітету міської ради

Постійно

 

 

 

2

 

2.6. транспортне перевезення та відвідування військових поховань і військових пам’ятників ветеранами війни та членами сімей загиблих (померлих) воїнів, які брали участь у захисті України.

Виконавчий комітет міської ради, управління соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради,                 КП НМР «Благоустрій»

Постійно

 

3. Організувати та забезпечити проведення урочистої частини, концертної програми у КЗ «Палац культури міста Нетішина», конкурсів для жителів міста на площі перед КЗ «Палац культури міста Нетішина».

Управління культури та освіти, відділ з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради

14 жовтня 2016 року

 

4. Забезпечити проведення хвилини мовчання в пам’ять про загиблих воїнів-захисників України.

Управління культури виконавчого комітету міської ради

14 жовтня 2016 року

 

5. Організувати звернення до релігійних конфесій міста з пропозицією щодо проведення панахиди за загиблими та молебні за захисників України з нагоди Дня захисника України.

Відділ з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради

До 14 жовтня 2016 року

 

6. Підготувати проект розпорядження міського голови щодо відзначення активних представників громадськості міста Нетішина та сім’ї загиблих учасників антитерористичної операції

Відділ з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради

До 14 жовтня 2016 року

 

7. Організувати у місті покладання корзин та квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, загиблих учасників антитерористичної операції на сході держави.

Відділ з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради

До 14 жовтня 2016 року

 

 

3

 

8. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації прикладів героїзму воїнів, які брали участь у захисті України в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції.

Редакція газети «Нетішинський вісник», відділ з організаційних питань, зв’язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради

Жовтень 2016 року

 

9. Забезпечити організацію святкової торгівлі в місцях проведення масових заходів.

Управління економіки виконавчого комітету міської ради

14 жовтня 2016 року

 

10. Забезпечити охорону громадського порядку та дотримання вимог безпеки дорожнього руху в місцях проведення масових заходів із відзначення Дня захисника України.

Нетішинське відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області

14 жовтня 2016 року

 

11. Забезпечити виїзд швидкої допомоги у місця масового перебування людей за викликом громадян чи Нетішинського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області під час проведення заходів із відзначення Дня захисника України.

КМЗ НМР «СМСЧ м.Нетішин»

14 жовтня 2016 року

 

12. Забезпечити прибирання площі перед КЗ «Палац культури міста Нетішина».

КП НМР «Благоустрій» та КП НМР «Житлово-комунальне об’єднання»

15 жовтня 2016 року

 

 

 

 

 

Керуючий справами

виконавчого

комітету міської ради                                                                                          В.Я.Пашинська