Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про відзначення Подякою з нагоди 20-річного ювілею зразкового вокального ансамблю та студії естрадної пісні "Вернісаж"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

28.04.2017                                      Нетішин                                № 72/2017-р

 

Про відзначення Подякою з нагоди 20-річного ювілею зразкового вокального ансамблю та студії естрадної пісні "Вернісаж" Будинку дитячої творчості

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення шістдесят сьомої сесії Нетішинської міської ради VI скликання від 23 грудня 2014 року № 67/1582 "Про програму фінансування заходів державного, обласного, місцевого значення у м.Нетішин на 2015-2017 роки" з наступними змінами, за вагомий внесок у популяризацію вокального мистецтва, активну творчу діяльність та з нагоди 20-річного ювілею зразкового вокального ансамблю та студії естрадної пісні "Вернісаж" Будинку дитячої творчості:

 

1. Відзначити Подякою виконавчого комітету міської ради та квітами колектив зразкового вокального ансамблю та студії естрадної пісні "Вернісаж" Будинку дитячої творчості.

 

2. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради                (Кравчук В.Ф.) виділити кошти у сумі 400 грн. на придбання квітів за рахунок асигнувань, передбачених у бюджеті міста на інші видатки.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Бобіну О.П.

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                              О.О.Супрунюк