Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про встановлення Шелест О.В. надбавки за вислугу років

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

19.07.2016                                                   Нетішин                                      № 252/2016-рк

 

 

Про встановлення Шелест О.В. надбавки за вислугу років

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 22 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", підпункту 4 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", зі змінами:

 

            1. Установити адміністратору відділу з організації діяльності Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Нетішинської міської ради Шелест Оксані Володимирівні надбавку за вислугу років у розмірі 10 відсотків до посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування, за стаж служби в органах місцевого самоврядування, що дає право на встановлення зазначеної надбавки та станом на 19 липня 2016 року становить 3 роки 00 місяців                   02 дні.

Підстава:       - записи у трудовій книжці Шелест О.В.. від 04 травня 2007 року АА № 487779.

 

            2. Відділу бухгалтерського обліку апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради виплату зазначеної надбавки проводити щомісяця одночасно з виплатою заробітної плати.

 

 

 

Міський голова                                                                                                     О.О.Супрунюк