Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Про виконання Олійник К.М. обов’язків начальника відділу ведення Державного реєстру виборців

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

15.06.2016                                                   Нетішин                                  № 217/2016-рк

 

 

Про виконання Олійник К.М. обов’язків начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради

 

 

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядження міського голови від 10 червня           2016 року № 84/2016-рк "Про переривання Олійник К.М. відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку":

 

1. Начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради Олійник Катерині Миколаївні приступити до виконання обов’язків начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 16 червня              2016 року з посадовим окладом відповідно до штатного розпису виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Підстава: - заява Олійник К.М. від 07 червня 2016 року.

 

2. Взяти до відома, що:

2.1. Олійник К.М. присвоєний 10 (десятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах п’ятої категорії посад;

2.2. стаж служби в органах місцевого самоврядування Олійник К.М. за записами в трудовій книжці, станом на 16 червня 2016 року становить 08 років                04 місяці 08 днів.

 

 

Міський голова                                                                                                    О.О.Супрунюк