• Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

7 грудня – День місцевого самоврядування

Шановні працівники органу місцевого самоврядування, депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Варто зазначити, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства. Велика роль у цьому процесі належить депутатам міської ради, які представляють інтереси своєї територіальної громади. Повсякденними турботами людей сьогодні переймаються й члени виконавчого комітету, службовці органів місцевого самоврядування, і звичайно, активні громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань. Це свято  стосується кожного нетішинця,  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого міста, забезпеченні його життєдіяльності.

     Тому в цей святковий день хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей, робимо наш Нетішин кращим.
Шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного міста, самовіддану щоденну працю, активність у громадсько-політичному житті, велике бажання і здатність здолати усі негаразди. Вірю, що разом ми можемо належним чином задовольнити потреби й надії жителів нашого рідного міста. Все це справа часу, справа нашої спільної роботи, з надією на кращі зміни.
Щиро бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному нетішинцю міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного міста додають сили і наснаги!

З повагою міський голова Олександр Супрунюк