• Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

13 серпня – День будівельника

09 сер 2017

Шановні працівники
будівельної галузі!

Вітаю вітає вас із професійним святом – Днем будівельника! Будівельник – це не просто професія, це – творення і рух вперед. Сьогодні це свято відзначають представники всієї будівельної спільноти: архітектори, проектувальники, будівельники, дизайнери і всі ті, хто пов'язаний з будівельним комплексом.

Те, що створено вашими руками, робить життя людей – комфортним і різноманітним. Напередодні професійного свята дякую вам за все, що зроблено для процвітання нашого міста та створення комфортних умов життя нетішинців. Бажаю всім працівникам будівельникам нашого міста міцного здоров'я, щастя і благополуччя, успіхів у здійсненні планів і підкоренні нових професійних висот!

 

З повагою
міський голова                                          Олександр Супрунюк

 


 

13 серпня – День працівників ветеринарної медицини

 

Шановні працівники ветеринарної медицини!z prof sv.jpg

Щиро вітаю Вас із професійним. Ваше свято, без перебільшення, можна назвати всенародним. Адже від результатів роботи ветеринарної медицини залежить безпека харчових продуктів і, як наслідок, здоров’я людей. Самовіддана праця та високий професіоналізм ветеринарних спеціалістів по попередженню надзвичайних ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру, недопущенню на внутрішній ринок неякісної та сумнівного походження тваринницької продукції, високо цінується.

Впевнений, що ви з честю справитесь з завданнями, що ставляться перед ветеринарною медициною, і надалі робитимете усе для підтримання здоров’я тварин та гарантування продовольчої безпеки людей. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя та успіхів у роботі.

 

З повагою
міський голова                                          Олександр Супрунюк