Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення станом на 01 листопада

Відповідно до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку»населення територій, на яких розміщуються ядерні установки, має право на соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності, яка здійснюється із спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Платником цього збору є, зокрема, ВП ХАЕС ДП НАЕК «Енергоатом».

У 2015 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження для міста Нетішина, в державному бюджеті передбачена субвенція в обсязі 2698,7 тис. гривень.

Станом на 01 листопада 2015 року на рахунок бюджету міста надійшли кошти субвенції у сумі 1854,6 тис. гривень. Відповідно до запитів головних розпорядників коштів бюджету міста касові видатки управлінням державного казначейства у м. Нетішині проведені у сумі 571,7 тис. грн., з них на капітальний ремонт будівлі (покрівлі) Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (блок 3) – 91,6 тис. грн., капітальний ремонт вул. Снігурі на ділянках від ж/б № 139 до ж/б № 150 з виїздом на вул. Солов’євська – 284,7 тис. грн., капітальний ремонт комунального закладу «Палац культури міста Нетішина» (заміна вікон та дверей на металопластикові, частковий ремонт алюмінієвих дверей і вітражів) – 195,4 тис. гривень.

Залишок невикористаних коштів станом на 01 листопада 2015 року становить 1282,9 тис. гривень.

Фінансове управління

виконавчого комітету Нетішинської міської ради