Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Шановні нетішинці! Повідомляємо Вам, що з 1 червня 2019 року розпочався процес подання пропозицій (проектів) громадського бюджету (бюджету участі) у місті Нетішин для реалізації в 2020 році

Бюджет участі – процес, який надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста або голосування за них.

Будь-який житель міста може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету 2020 року.

Ознайомитись з нормативно-правовою базою Бюджету участі, інструкціями для користувачів, останніми новинами щодо громадського бюджету можна на офіційному сайті Нетішинської міської ради в розділі «Громадський бюджет» (https://www.netishynrada.gov.ua/gr-budjet/) та на платформі «Розумне місто - Нетішин» розділ «Громадський бюджет» (https://rozumnemisto.org/netishyn/public-budget).

Платформа «Розумне місто - Нетішин» розділ «Громадський бюджет» дозволить вам брати участь в конкурсі, не виходячи з дому ви можете подати заявку on-line або ж в паперовому вигляді за адресою м.Нетішин, вул.Шевченка, 1, каб.№4.

Графік роботи:

Понеділок - четвер: 08:00 - 17:15

П'ятниця: 08:00 - 16:00

Обідня перерва: з 12:00 до 13:00

Субота, неділя - вихідні дні

Етапи Бюджету участі:

 

1. Терміни початку і завершення прийому проектів:  01 червня – 30 липня 2019 року.

2. Загальний обсяг громадського бюджету на 2020 рік складає 1,5 відсотка доходів загального фонду бюджету міста (орієнтовно 4,7 млн.грн.), з них
30 відсотків поточні видатки (1,4 млн.грн.) та 70 відсотків капітальні видатки (3,3 млн.грн.).

3. Пропозиція (проект) може стосуватися лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності та є загальнодоступним для всіх мешканців міста.

4. Терміни початку і завершення голосування за проекти: 15 вересня -
30 вересня 2019 року.

5. Оголошення проектів-переможців:  до 15 жовтня 2019 року.