Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Фінансове управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради інформує

Відповідно до Закону України ”Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку” населення територій, на яких розміщуються ядерні установки, має право на соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності, яка здійснюється із спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Платником цього збору є, зокрема, ВП ХАЕС ДП НАЕК „Енергоатом”.

У 2017 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження для міста Нетішина в державному бюджеті передбачено субвенцію у обсязі 3341,2 тис.грн.

Станом на 01 жовтня 2017 року на рахунок бюджету міста надійшли кошти субвенції у сумі 2227,6 тис.грн., касові видатки становлять 258,5 тис.грн., з них поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту дошкільних навчальних закладів освіти – 56,2 тис.грн., реконструкція тіньових навісів ДНЗ №3 – 58,9 тис.грн., придбано респіратори на суму143,4 тис.грн.

Залишок невикористаних коштів субвенції станом на 01 жовтня 2017 року становить 1969,1 тис.грн.

У IV кварталі поточного року відповідно до наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планується спрямувати субвенцію на проведення реконструкції тіньових навісів ДНЗ №3 у сумі 632,6 тис.грн., проведення капітального ремонту будівлі (заміна автоматичної пожежної сигналізації на сертифіковану) в ДНЗ №5 - 228,5 тис.грн., капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту за адресою вул.Шевченка, 1 – 2086,9 тис.грн., придбання препаратів стабільного йоду – 134,6 тис.грн.