Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Фінансове управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради інформує

Відповідно до Закону України ”Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку” населення територій, на яких розміщуються ядерні установки, має право на соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності, яка здійснюється із спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Платником цього збору є, зокрема, ВП ХАЕС ДП НАЕК „Енергоатом”.

У 2017 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження для міста Нетішин в державному бюджеті передбачено субвенцію у обсязі 3341,2 тис.грн.

Переліки об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенції, затверджуються головним розпорядником коштів, а саме Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За рахунок коштів субвенції профінансовано 3241,3 тис.грн., з них на капітальний ремонт будівлі (заміна автоматичної пожежної сигналізації на сертифіковану) дошкільного навчального закладу №5 «Теремок» - 228,2 тис.грн., реконструкцію тіньових навісі дошкільного навчального закладу комбінованого типу №3 «Дзвіночок» - 604,9 тис.грн., капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту № 86235 – 2074,0 тис.грн., поточний ремонт захисних споруд цивільного захисту дошкільних навчальних заходів – 56,2 тис.грн., придбання респіраторів – 143,4 тис.грн., калію йодиду – 134,6 тис.грн.

Залишок невикористаних коштів субвенції станом на 01 січня 2018 року у сумі 99,9 тис.грн. повернено до державного бюджету.

Поряд з цим, за рахунок коштів субвенції виділених з обласного бюджету на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у 2017 році спрямовано кошти на будівництво мережі зовнішнього електроосвітлення вул.Енергетиків (автодороги №1) в м.Нетішин (коригування) у сумі 1142,0 тис.грн.