Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Фінансове управління виконавчого комітету Нетішинської міської ради інформує

Відповідно до Закону України ”Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку” населення територій, на яких розміщуються ядерні установки, має право на соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності, яка здійснюється із спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Платником цього збору є, зокрема, ВП ХАЕС ДП НАЕК „Енергоатом”.

У 2019 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження для міста Нетішина в державному бюджеті передбачено субвенцію у обсязі 2516,2 тис.грн.

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планується спрямувати субвенцію на проведення капітального ремонту захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття), обліковий номер 86193 Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» у сумі 2264,6 тис.грн.

Станом на 01 липня 2019 року на рахунок бюджету міста надійшли кошти субвенції у сумі 838,8 тис.грн., касові видатки не здійснювалися.

Поряд з цим, відповідно до наказу головного розпорядника коштів, субвенція передбачена з обласного бюджету на фінансування заходів із соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження спрямована на капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту Нетішинському навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» та Нетішинській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 у сумі 638,482 тис.грн.