Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Державний архітектурно-будівельний контроль

 

Затверджено річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) відділом державної архітектурно - будівельної інспекції виконавчого комітету Нетішинської міської ради на 2020 рік

Проекти річних планів та річні плани органів державного нагляду (контролю)

Річний план 2020

Плани перевірок об'єктів на 2019 рік, замовниками яких є фізичні особи

Річний план 2019

Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) відділом державної архітектурно — будівельної інспекції виконавчого комітету Нетішинської міської ради на 2019 рік:

 

 

Доводимо до Вашого відома, що з 01.04.2019 р. набрали чинності нові ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення», які є обов’язковим для застосування усіма юридичними та фізичними особами на території України, крім будівництва індивідуальних житлових будинків та які забезпечують рівні права на використання житлових будинків і громадських будівель та споруд різними верствами населення, в тому числі маломобільних груп населення.

При проектуванні, будівництві нових та реконструкції, реставрації, капітальному ремонті та технічному переоснащенні існуючих житлових будинків та громадських будiвель і споруд обов’язковим є забезпечення у повному обсязі вимог доступності, зручності, інформативності і безпеки.

У разі якщо в існуючих житлових будинках та громадських будiвлях і спорудах неможливо у повному обсязі забезпечити вказані вище вимоги, здійснюється їх розумне пристосування (допоміжні технічні засоби та механізми: пандуси, підйомні пристрої, механізми, переносні апарелі).

З 01.04.2019 р. «кнопка дзвінка виклику» не є елементом доступності та «розумним пристосуванням» до потреб МГН.

У ДБН В.2.2-40:2018 наведені всі необхідні технічні характеристики влаштування елементів безбар’єрності, а також конкретні візуальні приклади, як це має бути реалізовано.

Створення реального безбар’єрного простору для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп є однією із першочергових вимог у зв’язку з ратифікацією Конвенції ООН про права людей з інвалідністю та Угоди про Асоціацію з ЄС.

Відділ державної архітектурно-будівельної інспекції виконавчого комітету Нетішинської  міської ради

 

Направлення на проведення перевірок:

Направлення 29

Направлення 30

Направлення 31

Направлення 32

 

Пілотний модуль системи заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС