Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

НВК "Загальноосвітня школа І-ІІ ст. та ліцей"

Навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа I-II ступенів та ліцей"

Адреса: вул. Миру 5

Керівник (посада)

Прізвище, імя, по батькові

Телефон

Директор

Роюк Олександр Агейович

3-19-10

Бухгалтерія

-

9-01-41

У вересні 2001 року загальноосвітня школа №3 отримала статус закладу нового типу: Нетішинський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей». Було визначено ключові проблеми закладу, концептуальні ідеї, які допомогли б консолідувати колектив на творчу співпрацю, сучасний підхід до управління програмованим розвитком школи, орієнтацію на інноваційну діяльність, прагнення до оновлення змісту педагогічного процесу. Для спрямування всіх учасників навчально-виховного процесу на виконання поставлених цілей, формування нової філософії діяльності педагогів та створення умов для особистісно орієнтованого навчання учнів, їх самовизначення розроблено структурно-змістову модель створення якісної ліцейської освіти.

Виходячи із стратегічної мети щодо розвитку освітньої системи закладу, колектив обрав науково-методичну проблему, над якою працює п’ятий рік: «Створення оптимальних умов для самореалізації особистості в різних видах навчально-виховної діяльності», а також відпрацьовує принципи системно-цільового управління інноваційними процесами, педагогічним колективом.

У березні 2002 року педагогічним колективом НВК схвалено і поетапно реалізується довготривалий проект «Запровадження осмислювально-концентрованого навчання в умовах Нетішинського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей».

Нетішинський НВК у 2006 році став лауреатом конкурсу «100 найкращих шкіл України». У НВК працюють 2 комп'ютерні класи. Нетішинський НВК лідирує за кількістю переможців серед шкіл міста, які беруть участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах.