Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4

Загальноосвітня школа I-III ступенів № 4

Адреса: вул. Енергетиків 3

Керівник (посада)

Прізвище, імя, по батькові

Телефон

Директор

Добровольська
Людмила Олександрівна

9-01-46

Методичний кабінет

-

9-01-47

Бухгалтерія

-

9-01-45

Вся діяльність педагогічного колективу Нетішинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 спрямовується на забезпечення прав учнів на загальну середню освіту, організацію їх навчально-пізнавальної діяльності, становлення і розвиток системи виховної роботи у школі, науково-методичну роботу з педкадрами, співпрацю освітнього закладу із сім’єю, позашкільними і громадськими організаціями з метою розвитку особистості школярів.

В основу діяльності Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 покладено діючі законодавчі та освітні нормативні документи України, Національну доктрину розвитку освіти України.

Внутрішні нормативні документи, що регламентують діяльність закладу: правила внутрішнього трудового розпорядку, затверджені рішенням педради 30 серпня 2010 року, посадові обов’язки, а також наукова та методична література про педагогічний менеджмент, матеріали внутрішньошкільного контролю та моніторингу навчальних досягнень учнів.

Школа надає освітні послуги: державний стандарт освіти; індивідуальне навчання учнів на дому за станом здоров’я; поглиблене вивчення окремих предметів (математика, фізика, українська мова, економіка).

Головне завдання, яке ставить перед собою педагогічний колектив Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 – це забезпечення рівного доступу дітей та підлітків 5-18 років до отримання якісної повної загальної середньої освіти. Для цього в школі створена така педагогічна система, яка забезпечує повноцінний розвиток особистості кожного учня за рахунок організації особистісно зорієнтованого навчально-виховного процесу, умов для самореалізації, творчого самовиявлення учнів у різних видах діяльності та міжособистісного спілкування.

Статут школи зареєстрований рішенням виконавчого комітету міської ради від 26 січня 2004 року №10.

Свідоцтво про державну реєстрацію: серія А01 № 182077, видане виконавчим комітетом Нетішинської міської ради Хмельницької області 18січня 2007 року.