Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

КЗ "Палац культури міста Нетішина"

Палац культури міста Нетішина гостинно відчинив свої двері в передноворічний день 31 грудня 1987 року. З того часу він став своєрідним гніздечком, в якому гартують творчі крила 13 колективів художньої самодіяльності, десять з яких мають звання «зразковий» та «народний»: народний аматорський молодіжний театр-студія «Маски», народний аматорський ансамбль-студія сучасної естрадної пісні «Синевір», народний вокальний ансамбль «Зорепад», народний аматорський ансамбль народної пісні «Горлиця», народний аматорський хор ветеранів війни та праці «Журавка», народний рок-гурт «Ультрафіолет», зразкова хореографічна студія «Серпантин», зразковий ансамбль танцю «Лайф», зразкова вокально-естрадна студія «Срібні нотки», зразкова вокально-фольклорна студія «Роксолана», хореографічна студія бального танцю, студія естрадної мініатюри «Браво», колектив історії розвитку і збереження культури та декоративно-прикладного мистецтва «Дивоцвіт». Їх учасники є переможцями, лауреатами та дипломантами не лише всеукраїнських, а й міжнародних конкурсів і фестивалів. Також у закладі функціонує 21 любительське об’єднання і клуби за інтересами.

Високопрофесійний колектив творчих та технічних працівників Палацу культури очолює Світлана Петрівна Кириленко.

Палац культури – це сучасний, добротний заклад, в якому функціонують: велика концертна зала на 590 місць, мала театральна зала на 150 місць, дискозала, дискоклуб, конференцзала, зала урочистих подій, камінна зала, дві кімнати відпочинку, 12 приміщень для занять художніх колективів. Щороку у ньому проводиться понад 300 заходів, серед яких: концертні програми та урочистості,  вечори відпочинку та дискотеки, тематичні, державні, професійні, народні та фольклорні свята, вечори пам’яті та вечори-реквієми, збори, семінари, презентації, шоу-програми, вистави та виставки, лекції та конференції  тощо.

Колективом закладу започатковано проведення різноманітних культурно-мистецьких акцій, зокрема: фестивалю дитячого театрального мистецтва «Золота масочка», молодіжного мистецько-художнього фестивалю «Енергетична хвиля», регіонального молодіжного фестивалю сучасної культури «Кіліманджаро», фестивалю-конкурсу вокально-інструментальних ансамблів «Живий звук», конкурсу пісні, танцю та читання на військову тематику «Ми з піснею пройшли усю війну», благодійної соціальної акції «В гостях у «енергетичного» Діда Мороза» для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, які проживають у 30-км зоні ХАЕС.

За 21 рік незалежності України на сцені Палацу культури неодноразово виступали зірки вітчизняної естради, Росії та Білорусії, серед яких: О. Білозір, І. Білик, Ані Лорак, О. Пономарьов, Т. Повалій, Іво Бобул, подружжя Білоножків, С. Гіга, М. Гнатюк, В. Зінкевич, І. Попович, Н. Май, Н. Яремчук, Є. Шифрин, дуети Дантес та Олійник, В. Данилець та В. Моісеєнко, Я. Поплавська та О. Зав’ялов, гурти «Mad Heads XL»,  «Горлиця», «Вераси», «Світязь», «Синяя птица», державний український ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля» та багато інших.

Визначними подіями цього періоду стали урочистості з нагоди  пуску другого енергоблоку Хмельницької АЕС за участю Президента України Л. Кучми, 30-річчя міста, 30-річчя ВАТ «УБ ХАЕС», 20-річчя ветеранської організації міста, 20-річчя пуску першого енергоблоку Хмельницької АЕС, 25-річчя Палацу культури, 25-річчя міської школи мистецтв, які відбулись за участю колективів художньої самодіяльності на сцені Палацу культури.

Тут завжди раді новим зустрічам з глядачем та творчими особистостями. У цих стінах невпинно панує атмосфера свята.