Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Муніципальний хоровий колектив «Елегія»

Муніципальний хоровий колектив «Елегія», створений у 2003 році, заслужено користується любов’ю та повагою шанувальників хорового та вокального мистецтва міста. Перший диригент хору – досвідчений хормейстер, викладач міської школи мистецтв Людмила Павлівна Маначинська. Нині колектив очолює молодий та енергійний керівник – Камілла Тиркишівна Пельванова.

Різноманітною є гастрольна діяльність колективу: «Елегія» є постійним учасником фестивалю колядок і щедрівок, що проходить у Національному університеті «Острозька академія»; у квітні 2008 року хор продемонстрував високу виконавську майстерність на заключному концерті регіонального туру Фестивалю мистецтв України, що проходив у   м. Хмельницькому; у 2010 році колектив взяв участь у ювілейному концерті з нагоди святкування 40-річчя кафедри хорового диригування РДГУ (м. Рівне); у 2011 році хор став учасником обласного свята духовної музики і пісні «Дзвони душі людської» (м. Волочиськ).

При колективі діє вокальний ансамбль «Камелія», який є переможцем обласного огляду-конкурсу вокальних колективів «Наш Подільський, пісенний краю» (2008 рік) та володарем Гран-прі регіонального конкурсу сучасної пісні та співаної поезії «Гремислава 2012», м. Шумськ (Тернопільська область).