Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Управління Пенсійного фонду запрошує всіх бажаючих для реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України

З розвитком інтернет-технологій у нас з'явилась можливість надавати електронні послуги громадянам, а саме, залучати до реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України з метою отримання необхідної інформації, контролю даних.

Звернувшись до послуг, які надаються через зазначений веб-портал, користувачі будуть мати можливість:

- переглянути інформацію про офіційне працевлаштування та накопичений страховий стаж, дані щодо розміру заробітної плати;

- переглянути поточний розмір пенсії;

- отримати інформацію щодо умов, порядку призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії;

- ознайомитись із формами заяв, необхідних для призначення, перерахунку та виплати своєї пенсії, отримання допомоги на поховання та заповнити їх, користуючись наданими інструкціями;

- подати запит для підготовки в паперовому вигляді довідок, інших документів, які заявник одержує під час особистого звернення до органів Пенсійного фонду;

- попереднього запису на прийом у органі Пенсійного фонду;

- одержання іншої необхідної довідкової інформації (місце знаходження, телефони органів Пенсійного фонду, новини тощо).

Щоб зареєструватися на веб-порталі, необхідно:

1. Особисто прийти до управління Пенсійного фонду й оформити заяву. Фізичній особі треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, юридичній – документ, що посвідчує її належність до організації. Користувачу видадуть розписку про одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібний для реєстрації на веб-порталі.

2. Зайшовши на веб-портал ПФУ за адресою www.portal.pfy.gov.ua і вибравши пункт меню «Реєстрація на порталі», заповнити реєстраційну форму, вибравши логін  і пароль.

3. На електронну адресу, вказану користувачем, надійде лист, потрібний для підтвердження реєстрації. Після підтвердження користувач отримує повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації.  

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України — це швидко, зручно та корисно.

Додаткові роз’яснення можна отримати в приймальні для громадян управління Пенсійного фонду України в м. Нетішині за адресою: пр. Незалежності, 12 або за телефоном “гарячої” лінії 3-18-53.