Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Стан реалізації роботи щодо виконання завдань, покладених на управління Пенсійного фонду України в місті Нетішині Хмельницької області за січень - вересень 2016 року

Робота управління Пенсійного фонду України в місті Нетішин Хмельницької області спрямована на виконання основних напрямків діяльності, визначених правлінням Пенсійного фонду України.

Головний підсумок дев’яти місяців – своєчасне і в повному обсязі фінансування виплати пенсій та грошової допомоги  пенсіонерів.

Внаслідок законодавчих змін щодо зниження розміру єдиного соціального внеску, не зважаючи на високий відсоток (123,9 %) зростання фонду оплати праці, надходження  частини єдиного соціального внеску та власних надходжень по управлінню, порівняно з відповідним періодом минулого року, зменшились на третину (32,1 %). 

В результаті зазначеного, покриття видатків на фінансування виплати пенсій власними коштами, порівняно з відповідним періодом 2015 року, зменшилось на 62,7%, але управління залишається самодостатнім у виплаті пенсій власними коштами, забезпеченість власними коштами становить 102,8%.

Надходження до бюджету Фонду частини єдиного внеску та власних надходжень управління у січні - вересні 2016 році забезпечено на рівні 93,1% запланованих показників, надходження склали 157,9 млн. грн. при запланованих — 169,5 млн. грн., з них:

128,8 млн. грн. (81,6%) – частина єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, планове завдання  виконано на 89,9% ;

29,2 млн. грн. (18,4%) – кошти, які адмініструє Пенсійний фонд, планові завдання виконано на 110,5%, зібрано на 30,2% (+6,8 млн. грн.) коштів більше в порівнянні до аналогічного періоду минулого року.

Управлінням виявляються і використовуються  усі наявні резерви для  наповнення бюджету Фонду. З цією метою продовжується робота щодо залучення пенсіонерів до отримання пенсій через вкладні рахунки в установах банків. Це дало змогу зекономити тільки у січні — вересні цього року 1115,1 тис. грн.

Найбільшим резервом наповнення бюджету є сплата боргів з усіх видів обов’язкових платежів, цьому напрямку роботи управління приділяє найбільшу увагу. Систематично працюючи над зменшенням заборгованості зі сплати страхових внесків, відшкодування пільгових пенсій, але не зважаючи на це, вона залишається значною і станом на 01.10.2016 року становить 2475,2 тис. грн. з якої 85,7 % (2120,2 тис. грн.) припадає на підприємства, які проводять відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій.

Станом на 01.10.2016 року на обліку в управлінні перебуває 8188 пенсіонерів. Порівняно з відповідним періодом минулого року загальна чисельність пенсіонерів збільшилась на 113 чол.  27 % від загальної кількості осіб, що перебувають на обліку  в управлінні працюючі пенсіонери.

Впродовж січня-вересня 2016 року спеціалістами управління призначено 345 пенсій,

Усіма формами інформаційно — роз'яснювальної роботи  охоплено 9162 громадянина, що становить 31,5 відсотків від тих, які підлягають інформуванню.

Управлінням Пенсійного фонду місті Нетішині Хмельницької області  надано 28451 послуг, що на 2014 послуг більше, ніж за аналогічний період минулого року. Надано 18296 консультацій та роз'яснень.

Начальник управління  

        Н. С. Новак