Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Використання теплових накопичувачів для системи електроопалення

Тепловий накопичувач – це електроопалювальний пристрій для прогріву повітря, який акумулює тепло під час дії нічного низького тарифу на електроенергію. Під час дії низького тарифу з 23:00 до 07:00 години система електроопалення на теплових накопичувачах автоматично підключається до електромережі і починає накопичувати тепло. За цей період в системі електроопалення накопичується достатня кількість енергії для того щоб обігрівати приміщення без витрат електроенергії протягом дня. Автоматичне керування тепловими накопичувачами дозволяє точно і швидко регулювати температуру повітря в приміщенні.

При зміні погодних умов тепловий накопичувач автоматично змінює час накопичення теплової енергії, підтримуючи комфортну температуру в приміщенні і додатково не використовуючи електроенергію.

Тепловий накопичувач – один з самих економних і надійних способів електроопалення. Економія витрат на опалення тепловими накопичувачами досягається за рахунок різниці тарифів вартості електричної енергії вдень та вночі.

Економія при такому електроопаленні приміщення орієнтовно складає 60%, оскільки Ви опалюєте будинок цілодобово, використовуючи «дешеву електроенергію» всього лише 7 годин на добу!