Розмір шрифту  Інтервал  Кольорова схема Вимкнути
  • Тобі, Нетішине:
    «Ти – дивовижний влітку й восени, у заметіль весняну чи зимову…»

Команда з Нетішина посіла 3-тє місце на Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

04 тра 2017

В селищі Мирогоща, що на Рівненщині, пройшов чемпіонат України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з 12 областей та м.Києва. В загально-командному заліку юні спортсмени Нетішинського клубу «Юний технік» посіла третє місце. В особистому заліку нетішинці завоювали одне золото, два срібла та три бронзи. Кращий результат в Петровської Єлєни – золото в спринтерській дистанції та срібло в класичній дистанції на діапазоні 145 МГц, У ПанчукНаталіїї срібна медаль на спринті та бронза в класиці на д.145 МГЦ. Железняк Іван та Власюк Юлія вибороли бронзу на класичній дистанції 3,5 МГц. Це були другі відбіркові змагання до чемпіонату світу, який буде проведено в Словаччині.

Одна зараз спортсменам не до відпочинку. З 6 по 9 травня в м.Львові – чемпіонат України на подовжених дистанціях. Це останні відбіркові змагання, після яких буде сформовано збірну команду України. Маємо надію, що і представники Хмельницької області потраплять до складу команди.