Тобі, Нетішине:

«Ти – дивовижний влітку й восени,
У заметіль весняну чи зимову…»

Нетішин —

місто молодих мам

Хмельницька АЕС

У 2017 році виповниться 30 років з часу пуску енергоблоку № 1 ХАЕС

Нічне місто

Проспекти Нетішина


Муніципальний духовий оркестр

Велику роль у створенні позитивного іміджу нашого міста відіграють муніципальні колективи, у яких працюють понад п’ятдесят професійних музикантів.

Нетішинці вже давно звикли до того, що будь-яке свято в місті супроводжується урочистим звучанням муніципального духового оркестру, який було створено у 1994 році. 19 років тому на вулицях нашого міста вперше прозвучали мелодії у виконанні цього колективу, приємно дивуючи перехожих.

Колектив має постійне коло шанувальників духового мистецтва та сформовані роками гарні традиції. Щороку артисти оркестру готують творчий звіт, який демонструють на сцені Палацу культури, а впродовж літнього періоду дарують мешканцям Нетішина невеличкі концертні програми на вулицях міста.

Муніципальний духовий оркестр добре знаний в області і є постійним учасником регіонального фестивалю  духової музики «Сурми Поділля», який проходить у м. Старокостянтинів. У 2006 році колектив було запрошено на урочистості, присвячені 1010-літтю заснування м. Полонного. У 2007 році він взяв участь у першому регіональному фестивалі духових оркестрів «Проскурівське дефіле», який відбувся у м. Хмельницькому в рамках святкування Дня міста та 70-ліття Хмельницької області, де був нагороджений дипломом та медаллю фестивалю. У 2011 році муніципальний духовий оркестр став переможцем обласного огляду-конкурсу ансамблів та оркестрів духової музики у             м. Хмельницькому.

Впродовж 15 років незмінним керівником колективу був Георгій Миколайович Лисий. На даний момент його очолює Микола Васильович Матвійчук.

Привітання міського голови


Погода в Україні